- HEWLETT_PACKARD_ENTERPRISE

Цена
€110 88 / 216 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HPE Redundant Power Supply Enablement Kit - Enablement kit - 4U - for ProLiant ML30 Gen10 Plus, ML30 Gen10 Plus Entry, ML30 Gen10 Plus Performance
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Enablement kit |
| Height (Rack Units) | 4U |
| Compatibility Information | |
| Designed For | HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus, ML30 Gen10 Plus Entry, ML30 Gen10 Plus Performance |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Designed For | HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus, ML30 Gen10 Plus Entry, ML30 Gen10 Plus Performance |
| Product Type | Enablement kit |
| Height (Rack Units) | 4U |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Tower |
| Резервирано захранване | Да |
| Тегло | 0.00кг |
HPE ML30 Gen10+ 4U RPS Enable Kit
Надградете вашия HPE ProLiant ML30 Gen10+ сървър с възможност за резервно захранване, осигурявайки максимална непрекъснатост и надеждност за критичните бизнес приложения. Този RPS Enable Kit предоставя необходимия хардуер за добавяне на втори горещо-сменяем захранващ блок, елиминирайки единичните точки на отказ.
Ключови Предимства
- Резервно захранване — Добавя поддръжка за втори захранващ блок за предотвратяване на прекъсвания при повреда на захранването.
- Лесен монтаж — Проектиран специално за ML30 Gen10+ tower сървър за безпроблемно надграждане.
- Повишена надеждност — Поддържа сървъра работещ дори при отказ на един захранващ блок, идеален за 24/7 среди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | RPS Enable Kit |
| Съвместим сървър | HPE ProLiant ML30 Gen10+ |
| Форм фактор | Вътрешен комплект |
| Поддържани захранвания | HPE 500W/800W/1000W hot-plug (продават се отделно) |
| Резервирано захранване | Да (изисква втори PSU) |
Какво има в кутията
- Комплект скоби и кабели за RPS Enable Kit
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





